Gumb išči|

Zapri iskalnik

15.02.2016 / Sporočila za javnost

Odprta vrata Občine Brežice

Deli na FBNatisni

Občina Brežice se pridružuje akciji ODPRTA VRATA, ki bo na pobudo Skupnosti občin Slovenije potekala v sredo, 17.2.2016.

Spoštovane občanke in občani!

 

Občina Brežice se pridružuje akciji ODPRTA VRATA, ki bo v številnih občinah po Sloveniji na pobudo Skupnosti občin Slovenije potekala v sredo, 17.2.2016. Ta dan torej tudi v naši občinski upravi vse zainteresirane vabimo, da nas obiščete, da Vam predstavimo Občino Brežice, našo občinsko upravo, že realizirane in pa tudi načrtovane projekte.

 

Ob 12. in 13. uri bo župan občine Brežice, Ivan Molan, v sejni sobi občinske stavbe (pritličje), izvedel kratko predstavitev naše občine, s poudarki na uspešno realiziranih investicijah preteklih let in projektih ter investicijah vključenih v proračun Občine Brežice za leto 2016, ki ga je Občinski svet Občine Brežice sprejel na 10. redni seji, 11.2.2016.

 

V nadaljevanju bo možen tudi ogled notranje organizacijskih enot – oddelkov , kjer boste lahko pridobili dodatne  informacije s področij, ki vas najbolj zanimajo.

 

Veselimo se druženja z vami, zato dobrodošli, da nas v sredo, 17.2.2016 obiščete!

 

župan Ivan Molan s sodelavci