Gumb išči|

Zapri iskalnik

07.02.2020 / Župan

Voščilo župana ob slovenskem kulturnem prazniku

Deli na FBNatisni

Spoštovani občanke in občani! Ob Prešernovem dnevu, slovenskem kulturnem prazniku vam čestitam z željo, da kultura v vseh svojih oblikah ostane povezovalni dejavnik tako naše občine kot naše domovine!

Veseli me, da je kultura v naši občina tista, ki združuje in povezuje tako posameznike kot društva, javne zavode in kraje. Hvala vsem, ki ustvarjate na področju kulture, in tako prispevate k višji kakovosti življenja v občini Brežice.

Iskrene čestitke vsem prejemnikom priznanj in odličij Zveze kulturnih društev Brežice in iskrena zahvala vsem ustvarjalcem, ki skrbite, da ljubiteljska kultura v naši sredi živi in se razvija!

Ivan Molan, župan občine Brežice

 

 

 

 

zdravljica